Hakkımızda

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte fotoğraf her geçen gün biraz daha gelişiyor ve yaygınlaşıyor.

Her yeni gün, bu büyüyüp gelişen fotoğraf ailesine yeni breyler dahil oluyor. Bu yeni katılımlarla daha da büyüyor ve güçleniyoruz.

Dünyada ve ülkemizde fotoğrafseverler ve fotoğraf kuruluşları ile çok büyük bir sivil toplum insiyatifiyiz aslında. Fotoğraf sayesinde bir aradayız ve çektiğimiz olan karelerimizle söylenilemeyen bir çok şeyi rahatlıkla söyleyebiliyor, bu görkemli uğraşı sayesinde hayatımızı daha kaliteli hale getirebiliyoruz.

Fotoğrafçılık bir büyük ailedir ve bu büyük ailenin ait olduğu çeşitli adresler var. Bizler bu yuvaların içinde bir araya geliyoruz, tanışıyoruz, tartışıyoruz ve büyük emeklerle ortaya koyduğumuz çalışmalarımızı paylaşıp mutlu oluyoruz.

Fotoğraf paylaşım duygusu en yüksek olan sanat dalıdır. Fotoğrafçılar bir araya gelerek fotoğraf çekmekten ve bunları paylaşmaktan zevk alırlar.

Ülkemizde başta sosyal medya olmak üzere çok sayıda fotoğraf paylaşım alanları var. Bu alanlar elden geldiğince bu ihtiyaca cevap vermeye çalışıyorlar.

Bizler farklı platformlarda tanışan, ve farklı platformlardaki aktif deneyimlerini birleştirip yepyeni bir anlayış ve adres olabilme amacıyla yola çıkan bir ekiple uzun süredir düşünüp hayal ettiğimiz yeni ailemizi oluşturduk. Bu ailede, web sitesinin enerjisi, samimiyeti ve aidiyet duygusunu sosyal medyanın hızı ve popülaitesi ile birleştirerek ortaya koyduğumuz grikart.com adresinin Türk fotoğraf dünyasını ortak bir noktada buluşturma hedefiyle yola çıktık.

Çok yönlü paylaşım, yeni bir puanlama ve üyelik sistemi, sosyal medya ile uymluluk, kaliteli ayrıntılı yorumlar, top seriler ve daha bir çok yenilikle sizlerin karşısındayız.

Ülkemiz fotoğraf paylaşıp platformlarını, yabancı sitelerin kalitesinin düzeyine ulaştırmak amacıyla yola çıkan ekip olarak şu an sizlerle birlikte olmanın grurunu yaşıyoruz.

Tamamen kendi ekibimizin bir Ürünü olan bu platformda sizler için daha birçok sürpriz hazırlıyoruz. Her zaman aktif, güncel ve siz uyelerimizin talepleri doğrultusunda sürdürmeyi dilediğimiz bu görevde Türk ve dünya fotoğrafına dair bir iz birakabilmek ümidiyle, tüm ekip olarak grikart.com'u bu güne getirene değin yaşadığımız heyecanı ve mutluluğu bundan sonra burada hep birlikte yaşamayı diliyoruz.